Kurallar


As Dedektör'ü Farklı Kılan 8 Altın Kural

 

 

1 - As Dedektör, bugüne kadar üretilen cihazların içerisinden olumlu sonuçlar alınamamış yerli - yabancı metal dedektör ve yer altı görüntüleme sistemlerini almaz ve satmaz.. 

2 - As Dedektör, dedektör alma amacınızı sorar, bölgenizin mineral yapısını sorar ve aradığınız objenin büyüklüğüne göre marka / model tavsiye eder. 

3 - As Dedektör işe yaramayacak hiçbir cihazı iş yerine sokmaz, sattığı hiçbir cihazın olmayan özelliklerinden bahsetmez. Verdiği gerçek derinlik ölçüleriyle insanlara ihtiyacına uygun olanını satar ama asla insanların umutlarını sömürerek iş yapmaz. Kısacası As Dedektör 6 - 8 metre derinlik vaatleriyle Metal Dedektör Satmaz....

4 - As Dedektör çok kazandığı ürünü en iyi olarak tanıtarak satmaz. En iyi cihazdan az kazansa da en iyi olduğunu inkar etmez. As Dedektör rakiplerinin başarılı ürünlerini kendi çıkarı için kötülemez... 

5- As Dedektör'den ısrarla isteseniz de, işe yaramayan  cihaz siparişlerinizi temin etmez.

6 - As Dedektör arızalı - ayıplı cihaz satmaz. As Dedektör'ün özel müşterileri yoktur. Şu ürünüm size göre değil diye sizi uyarıp arızalı ürünü başka müşterisine satmaz. As Dedektör için tüm müşteriler özeldir. En iyi müşterisine, sana göre değil diyebileceği ürünü, hiçbir müşterisine layık görmez. 

7 - As Dedektör; asıl sorumluluğunun satıştan sonra başladığını bilir ve kullanıcıya cihazın gerçek derinliklerinden fazlasını vaat etmez. Vaat ederse bilir ki müşteri o saatten sonra yıllarca emeğini, parasını, ailesine ayırdığı vaktini o vaatlere güvenerek harcayacaktır. Bu nedenle As Dedektör sattığı ürünlerin artısınıda eksisinide müşterilerine anlatır.

8- As Dedektör sizin için araştırır. Sattığı markaların Fiyat/Performans oranı en yüksek olan modellerini satar. İşe yaramayan veya gereksiz özelliklerle fiyatı şişirilmiş modelleri müşterilerine tavsiye etmez.