Şartlar & Koşullar

Garanti Koşulları: Asdedektor.com'da satılan ürünlerin tamamı üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Garanti süresi bütün ürünlerde asgari iki yıl olup bazı ürünlerde garanti süresi uzayabilmektedir.Garanti altında bulunan ürünlerin tamamında arıza veya garanti kapsamına giren her türlü sorun yaşanması durumunda müşteri bize başvurabilir. Ürünlerin garanti koşulları her ürünün garanti belgesinde belirtildiği şekil ve şartlardadır.


İade Koşulları: Asdedektor.com'dan satın aldığınız herhangi ürünü tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün içinde iade edebilir yada değiştirebilirsiniz. 


İade amaçlı gönderdiğiniz ürünlerle birlikte göndermeniz gereken öğeler aşağıya çıkarılmıştır;


a- Ürün iade edilmek üzere gönderilmeden önce (532) 666 41 44 nolu telefondan tarafımıza bilgi verilmelidir.


b-  Ürünün faturası tarafımıza gönderilmelidir.


c- Belirtilen süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.


Cayma hakkı kullanılarak iade edilen ürünler için kargo masrafı müşteriye aittir.


Ayıplı malların iadesinde ise, müşterilerimiz, ürünü, karşı ödemeli olarak gönderebiriler.


Bazı ürünlerde farklı iade koşulları uygulanabilmektedir. Genel iade koşulları haricinde farklılık gösteren ürünlerin iade şartları aşağıdaki gibidir;

 

Sipariş İptali: Herhangi bir sebepten dolayı verdiğiniz siparişi iptal etmek istediğinizde tek yapmanız gereken bize telefon, mail veya sitemizin iletişim bölümünden ulaşmaktır. Siparişleriniz gerekçe ibraz etme zorunluğu olmaksızın iptal edilecektir.

 

 

Sipariş iptaliniz ürünün kargoya verilmesinden sonra gerçekleştiği taktirde kargo masrafları tarafınıza yansıtılacaktır.

 

 

 

Lütfen siparişlerinizi iptal etmek istediğinizde bize sipariş tarihi, sipariş numarası veya kullanıcı adınız ve ürün ismi gibi bilgilerinizi de iletiniz.